Biraz Bizden Bahsedelim :)

PERAKENDE VE TOPTAN SATIŞLARIMIZ

Alışverişlerinizi perakende veya toptan olarak yapabilirsiniz. Perakende alışverişlerinizi web sitemizden yapabilir, toptan alışverişleriniz için bizi aramanız veya mesaj atmanız yeterlidir. Toptan alımlarda hesap açımı ilk alım için 500gr olması gerekmektedir.

MODEL TASARIM HİZMETİ

Toptan alışverişleriniz için geçerli olan bu hizmetimiz size özel yapılacak tasarım ve kalıp hazırlanması işlemleridir. Tasarımı hazırlanan ürünün kalıbı oluşturulduktan sonra istenilen miktarda ürünleriniz size teslim edilmektedir.

İlk adımlarımız nelerdi ?

modabunga.com olarak bundan 5 sene önce ilk olarak sosyal medya hesabımız olan instagram’daki @erkek_yuzukleri sayfamızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

En Güvenilir Alışveriş

Çok kısa zamanda güvenilir bir hesap olmayı başaran instagram sayfamızda 100 bini aşgın takipcimiz mevcuttur. En büyük amacımız modabunga.com ve tüm sosyal medya hesaplarımızda en güvenilir alışverişi siz değerli müşterilerimize yaşatmaktır. Sizden gelen tüm memnuniyet mesajarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Günün her saati sizlerleyiz

Hafta içi ve Hafta sonu 8:30 – 20:00 saatleri arasında whatsapp hattımızda ilgili müşteri temsilcimiz tarafından tüm sorularınız yanıtlanmaktadır.